• Halkapınar Mh. 1443. Sk. No:2/F, 35170 Konak/İZMİR
  • Pzt - Cum: 09:00-18:00 Cmt-Pzr: Kapalı

E-Charge Show 2023 ITALY-BOLOGNA

E-Charge Show 2023 ITALY-BOLOGNA

Merhaba !

Geleceğin ulaşımını şekillendiren inovatif adımlardan biri olan elektrikli araç teknolojisi, 2023 Bologna Fuarı'nda dünya çapında temsil edilen tek Türk katılımcısı olarak büyük bir özveri ve heyecanla tanıtıldı. Syntellect olarak fuar boyunca birbirinden etkileyici organizasyonlara imza attık.

Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Baran Çelik'i standımızda ağırlamaktan duyduğumuz büyük mutluluk, ülkemizin elektrikli araç sektöründeki liderliğine yapılan bir vurgu oldu. Elektrikli araç şarj üretimiyle geleceği şekillendirmekten keyif aldık ve bu alandaki en yeni yenilikleri ziyaretçilerimize sunduk.

Fuardan sonra, birlikte daha yeşil bir geleceğe doğru adım atmaktan gurur duyuyoruz. Elektrikli araçlar ve şarj altyapısı, çevre dostu bir ulaşım sistemine geçişin önemli bir parçasıdır. E-CHARGE SHOW, sektördeki gelişmeleri paylaşmak, iş birlikleri oluşturmak ve toplumun bu dönüşüme katılımını teşvik etmek için muazzam bir platform sağladı.

Yeşil bir geleceğe doğru atılan her adım, çevresel etkileri azaltma yolunda bir ilerleme demektir. Sizleri, bu heyecan verici yolculuğumuza katılmaya ve Syntellect’i daha yakından tanımaya davet ediyoruz.

  #EChargeShow #ElektrikliAraçlar #YeşilGelecek #SürdürülebilirUlaşım #Syntellect

 

Halkapınar Mh. 1443. Sk. No:2/F, 35170 Konak/İZMİR
Pzt - Cum: 09:00-18:00
Cmt-Pzr: Kapalı